Çin takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplamaÇin takvimine göre nasıl cinsiyet tahmini yapılır?
Çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2 adet veriye dayanır hangi ayda ve kaç yaşında hamile kaldığınız. Çin’de 700 yıldır uygulanan bu yöntemi kullanaran çocuğunuzun cinsiyetini büyük bir doğruluk olasılığıyla tahminde bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki formu kullanarak cin takvimini hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yaşınızı ve hamile kaldığınız tarihin doğru bir şekilde hesaplaması için doğum tarihinizi ve son adet gördüğünüz yani hamile kaldığınız tarihi dorğu bir şekilde girmelisiniz.

Hesapla

Çin ve asya ülkelerinin hemen hemen hepsinde bebek bekleyen çiftler “Çin Takvimi” yöntemine başvuruyor. 700 yılı aşkın süredir kullanılan bu yöntem ile %90 oranında doğru sonuç verdiği idda ediliyor. Çin astroloji uzmanlarınca 700 yıl önce hazırlanan bu takvime aşağıda ulaşabilirsiniz.

Çin Takvimi

21 yaşında kız, 30 yaşında ise erkek cocuk olma olasılığı daha fazla. Bu takvime göre anenin yaşının hamile kalınan ayla keşistiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkartıyor.

Not: Çin takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplama yöntemi bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntem değildir, bebeğinizin cinsiyetini kesin bir şekilde öğrenmek için lütfen doktorunuza danışın.